GRADE RND HOME TEAM   AWAY TEAM Venue
1st Grade 13
Shoalhaven Ex-Servicemens
2/25
   IN PROGRESS  
Bomaderry
162
Hayden Drexel Oval 
2nd Grade 13
Bomaderry
2/43
   IN PROGRESS  
Berry-Shoalhaven Heads
214
Bomaderry Oval 
3rd Grade 13
Batemans Bay
0/10
   IN PROGRESS  
Bomaderry
9/217
Surfside Oval 
4th Grade 12
Bay & Basin
4/51
   IN PROGRESS  
Bomaderry
252
Vincentia Sporting Complex 
Under 16 9
Batemans Bay
8/136(cc)
   def  
Bomaderry
9/92 and 5/56
Surfside Main (2) 
4th Grade GF1
Bomaderry
6/160(cc)
   tied  
Berry-Shoalhaven Heads
8/160
Artie Smith No 1 
4th Grade 11
Bomaderry
159
   def by  
Shoalhaven Ex-Servicemens
214
Bomaderry Sporting Complex - Astro 
3rd Grade 12
Bomaderry
9/116 and 1/64
   def  
Ulladulla United Blues
9/43 and 9/132
Artie Smith No 2 
2nd Grade 12
Ulladulla United
221 and 2/55
   def  
Bomaderry
9/179
Lighthouse Oval (Turf) 
1st Grade 12
Bomaderry
61
   def by  
Batemans Bay
115
Bomaderry Oval 
Under 16 8
Bomaderry
   drew  
Bay & Basin
Artie Smith Oval 
T20 (Turf) SF
Cavaliers
79
   def by  
Nowra
7/82
Hanging Rock (Turf) 
T20 (Astro) SF
Nowra
2/82
   def  
Bomaderry
74
Ulladulla Sports Park No 2 (Astro) 
Under 16 7
Bomaderry
3/82
   def  
Ulladulla United
8/77
Artie Smith Oval 
4th Grade EF
Bomaderry
9/179
   def  
Shoalhaven Ex-Servicemens
165
Bernie Regan Sporting Complex Astro 
RankNameRunsGradeRound
1 Matthew Lees1302nd Grade2
2 Ben King-Gee1221st Grade1
3 Campbell Eldred1164th Grade3
4 Nick McDonald1051st Grade11
5 Ben King-Gee1001st Grade9
6 Ky Sims99Under 165
7 Matt Dykstra984th Grade10
8 Maximus Lans96Under 165
9 Josh Coulter923rd Grade7
10 Kealen Blattner874th Grade2
View all statistics
GRADE RND HOME TEAM   AWAY TEAM Venue
1st Grade 13
Shoalhaven Ex-Servicemens
2/25
   IN PROGRESS  
Bomaderry
162
Hayden Drexel Oval 
2nd Grade 13
Bomaderry
2/43
   IN PROGRESS  
Berry-Shoalhaven Heads
214
Bomaderry Oval 
3rd Grade 13
Batemans Bay
0/10
   IN PROGRESS  
Bomaderry
9/217
Surfside Oval 
4th Grade 12
Bay & Basin
4/51
   IN PROGRESS  
Bomaderry
252
Vincentia Sporting Complex 
Under 16 9
Batemans Bay
8/136(cc)
   def  
Bomaderry
9/92 and 5/56
Surfside Main (2) 
4th Grade GF1
Bomaderry
6/160(cc)
   tied  
Berry-Shoalhaven Heads
8/160
Artie Smith No 1 
4th Grade 11
Bomaderry
159
   def by  
Shoalhaven Ex-Servicemens
214
Bomaderry Sporting Complex - Astro 
3rd Grade 12
Bomaderry
9/116 and 1/64
   def  
Ulladulla United Blues
9/43 and 9/132
Artie Smith No 2 
2nd Grade 12
Ulladulla United
221 and 2/55
   def  
Bomaderry
9/179
Lighthouse Oval (Turf) 
1st Grade 12
Bomaderry
61
   def by  
Batemans Bay
115
Bomaderry Oval 
Under 16 8
Bomaderry
   drew  
Bay & Basin
Artie Smith Oval 
T20 (Turf) SF
Cavaliers
79
   def by  
Nowra
7/82
Hanging Rock (Turf) 
T20 (Astro) SF
Nowra
2/82
   def  
Bomaderry
74
Ulladulla Sports Park No 2 (Astro) 
Under 16 7
Bomaderry
3/82
   def  
Ulladulla United
8/77
Artie Smith Oval 
4th Grade EF
Bomaderry
9/179
   def  
Shoalhaven Ex-Servicemens
165
Bernie Regan Sporting Complex Astro